Novohradské horyPenzion King

Penzion King


Celoroční ubytování pro 1-10 (max. 14) os.
Penzion King
Popis :

Tento 2-domek v Dobré Vodě u Horní Stropnice je ideální pro 2 spřátelené rodiny, nebo 1 velkou partu. Pokud jste v jiném složení, záleží už jen na Vás, jak se poskládáte, aby jste byli spokojeni a měli adekvátní pohodlí...dům není nafukovací, při 9-14 lidech budete mít méně prostoru a soukromí, upozorňuji na to předem, o cenách se dá diskutovat pro oboustrannou spokojenost. Když jste pouze dvojice nebo v menším počtu, i tak se dá určitě domluvit, líná huba, ... .

Penzion King
Přízemí :

Obě poloviny jsou stejné, pouze zrcadlově obrácené. Interiér je standartně vybaven k okamžitému nastěhování.

Uspořádání levé části : šatnička u vchodových dveří s pračkou, bojlerem, kuchyňský kout s jídelním stolem, obývací pokoj (3 plnohodnotná lůžka s úložným prostorem), kachlovými kamny.

Uspořádání pravé části : šatnička u vchodových dveří s pračkou, bojlerem, kuchyňský kout s jídelním stolem , obývací pokoj (3 plnohodnotná lůžka úložným prostorem), kachlovými kamny.

Všude jsou i elektrické přímotopy.

Penzion King
Patro :

V patře obou částí naleznete vždy ložnici - letiště + 2 válendy (plnohodnotná lůžka s úložnými prostory), skříně, koupelnu se sprchovým koutem, wc, umyvadlem, TV + DVD.

Všude jsou i elektrické přímotopy.

Penzion King
Pergola u domu :

U domu je k dispozici uzamykatelná pergola (kryté posezení 6,5 m se zabudovaným grilem, udírnou, pracovní deskou s plotýnkovým sporákem , zásuvkou 220V+380V a nádobím).

Penzion King
Posezení :

Možnost posezení je i na předzahrádce s ohništěm nebo pod přístřeškem před vchody.

Penzion King
Oplocený pozemek u lesa :

Vedlejší pozemek 1.000 m2 u Kinga "2" je oplocený!!! děti si mohou hrát a Vy sedět v klidu u ohniště a grilovat. Věřím, že oceníte rozšíření prostoru a služeb, jinak neudržovaného, zarostlého pozemku u lesa...

Penzion King
Koupání :

Vlastní bazén s pískovou filtrací a chemií, krytý fólií (není vyhřívaný, v provozu v sezóně, výjimečně když bude koncem června teplo).

Nové krásné koupaliště s občerstvením ve vedlejší vesnici Horní Stropnice, 3km autem nebo 2,5km pěšky .

Krásné celoroční koupaliště 7km v Harbachu směr Šejby.

Gmünd  20km pro relax a zdraví (krásné solné vyhřívané zakryté i venkovní koupaliště , sauny , tobogán , dětké bazény) .                                

Penzion King
Přírodní travnaté hřiště :

Přírodní travnaté hřiště s brankami a basketbalovým košem, je mírně z kopce, ale na hraní myslíme postačí...

Houpačky, trampolína 3,10m do 139kg, bazénem s konstrukcí 4,60m a 1,22m hluboký s pískovou filtrací a plachtou.

  

Penzion King

Věříme , že uprostřed malebného prostředí a křišťálově čistého vzduchu načerpáte mnoho životních sil a energie do dalších let .