Novohradské horyPenzion King

Penzion King


Celoroční ubytování pro 1-10 (max.14) os.
Penzion King
Popis :

Postavený, zateplený dům, venkovní bazén se solární fólií, standartně vybavený k okamžitému nastěhování.

Tento dům v Dobré Vodě u Horní Stropnice je ideální pro 3 spřátelené rodiny nebo 1 velkou partu. Pokud jste v jiném složení, záleží už jen na Vás, jak se poskládáte, aby jste byli spokojeni a měli adekvátní pohodlí...dům není nafukovací, při 10-14 lidech budete mít méně prostoru a soukromí, upozorňuji na to předem, o cenách se dá diskutovat pro oboustrannou spokojenost. Když jste pouze dvojice nebo v menším počtu, i tak se dá určitě domluvit, líná huba, ... .

Penzion King
Přízemí :

V přízemí domu je předsíň , uklízecí místnost s vysavačem , šatna , oddělené WC , dvě umyvadla , sprchový kout , velký obývací pokoj s TV , minivěž s CD a kazetovým přehrávačem a krbovou vložkou , na který navazuje kuchyň s barem (elektrický sporák , trouba , rychlovarná konvice , lednice s mrazákem , mikrovlnná trouba , toustovač , šlehač , základní nádobí a nově myčka na nádobí), a dvěmi jídelnami . S obývacím prostorem jsou propojeny dvě venkovní terasy se zahradním nábytkem a slunečníkem.

Penzion King
Patro :

V patře jsou 3 ložnice, vždy s manželskou postelí, (pravý pokoj - letiště + rozkládací 2-lůžko, prosřední pokoj - letiště + 2 válendy, levý pokoj s balkónem - letiště + rozkládací 1,5-lůžko), koupelna s rohovou vanou a oddělené WC s umyvadlem.

Penzion King
Suterén :

V suterénu jsou k dispozici dvě garáže se základním nářadím , kotelna - štípačka na dřevo + sekyrky, prádelna s pračkou+sušičkou a bojlerem, sušárna prádla s žehlícím prknem , žehličkou , sušáky a předzásobené sklepní posezení (víno, pivo, limo zde lze zakoupit za MO ceny z COOPu v H.Stropnici, nebo vypít, a pak dokoupit) .

Penzion King
U lesa pod domem :

Pod penzionem je dětský koutek s pískovištěm, houpačkou a se skluzavkou, pinpongový betonový stůl, možnost parkování u domu (3 místa) a v lese roští, větve na táborák (máme dovoleno od pana hajného čistit les).  

Penzion King
Za domem :

Za domem je venkovní bazén (není vyhřívaný, v provozu v sezóně, výjimečně když bude koncem června teplo), travnaté hřiště s brankami (trochu z kopce, hrbolaté od krtků), skalky.

Penzion King
U domu :

Hned u penzionu je zasklenný altán se zahradním nábytkem, udírna, velké ohniště s posezením a přenosný gril, vidlice na buřty a dříví v lese. 

Penzion King
Poloha :

Penzion se nachází u lesa , v krásné novohradské přírodě na rozmezí vesnic Dobrá Voda a Hojná Voda , poblíž rakouských hranic a Žofínského Pralesa , 36km od Českých Budějovic . Okolní příroda přináší bohaté zážitky milovníkům turistiky , cykloturistiky , historických a přírodních památek , houbařům , stavitelům sněhuláků , ale dá se zde jen lenošit a relaxovat v klidném prostředí areálu Penzionů King´s .

Penzion King
Panenská příroda :

Průmysl zde prakticky neexistuje, což udržuje krajinu v přirozeném stavu a také dlouholeté obsazení území "hraničního pásma" za socialismu uchovalo oblast prakticky nedotčenou lidskou chamtivostí, drancováním dřeva a devastací přírody, jako je tomu bohužel ve vnitrozemí Čech.

Věříme, že uprostřed malebného prostředí a křišťálově čistého vzduchu načerpáte mnoho životních sil a energie do dalších let .