Novohradské horyChata King "3"

Chata King "3"


Celoroční ubytování pro 1-6 (max.8) os.
Chata King
Popis :

Chata v Komařicích u Římova je ideální pro 1-2 spřátelené rodiny nebo 1 partu.  Pokud jste v jiném složení, záleží už jen na Vás, jak se poskládáte, aby jste byli spokojeni a měli adekvátní pohodlí...chatka není nafukovací, při 6-8 lidech budete mít méně prostoru a soukromí, wc je těsné, ale splachovací, upozorňuji na to předem, o cenách se dá diskutovat pro oboustrannou spokojenost. Když jste pouze dvojice nebo v menším počtu, i tak se dá určitě domluvit, za zkoušku nic nedáte...

Chata King
Přízemí :

Ubytování pro 2-6/max.8 osob - celoročně. V přízemí chatky je předsíň, špajzka, oddělené (menší) WC, umyvadlo, sprchový kout, obývací pokoj s krbovými kamny (Petry), na který navazuje kuchyňka (elektrický sporák, dřez, rychlovarná konvice, lednice s mrazáčkem, mikrovlnná trouba, základní nádobí a  jídelní kout (voda pitná po převaření z vrtu). 1x 4-lůžkový pokoj.

Chata King
Půdička :

V patře ložnice s oknem, 4-mi válendami, malou skříňkou (výhled na řeku Stropnici, zahradu a les) pro 4 osoby (je to půdní pokoj určený pouze na přespání).

Chata King
Terasa a sklípek :

U chaty směr k lesu v chládku je venkovní terasa s pergolou se zahradním nábytkem, el.grilem. Do skály je vytesaná chladná místnost (lze uskladnit potraviny a pití co se nevejdou do lednice - 7.schod).

Chata King
Zahrady :

Pod domem je krásná zahrada, skalky, boudy na nářadí, na dřevo.

Přímo u vody je pingpongový stůl (už dosluhuje, příští sezónu už zřejmě nebude), plachta s posezením (proti dešti a slunci), ohniště, přenosný litinový gril.

Možnost parkování u chaty.

Dřevo v přístřešku, chrastí a větvičky v lese u chaty.

Chata King
Poloha :

Chata King "3" je chatka s bazénkem, nachází se na pomezí Třeboňské pánve a začátku Novohradských hor v obci Komařice kousek od říčky Stropnice (část proti proudu pstruhová voda) mezi Trhovými Sviny 9km, Římovem 4km, Strážkovicemi 3km a Č.Budějovicemi 15km, 11-letá zateplená (nově přistavěné levé křídlo,rozšířená kapacita) chata s pergolou a letním domečkem na přespání, s posezením přímo u řeky i s krb.kamny, je ve svahu 50m od vody, zahrada jde až k vodě, kde je betonový pinpongový stůl,houpačky, pískoviště, trampolína, ohniště, zakryté posezení, litinový gril na oheň, klidné prostředí pro relax, houbaření nebo cykloturistiku, turistiku.

Chata King
Chatka na konci cesty :

K chatě vede pouze 1 cesta,pak už jen les a řeka bez silnice (cesty).

Nové levé křídlo, nové těsné, ale splachovací wc do 3-komorové jímky+sprcha s umyvadlem, nový nábytek i kuchyň, elektrika, odpad, rozvod vody z vrtu (pitná po převaření).

Lze pronajmout celoročně na týden i víkend.

Chata King
Zahradní domek :

Zateplená chata je nově vybavená,přístavba levého křídla se sprchou,umyvadlem a odděleným wc, 8x nových válend,kuchyně,elektrospotřebiče...s kulatým bazénem 3,66x1,00m hlubokým nově s konstrukcí (není vyhřívaný, v provozu v sezóně, výjimečně když bude koncem června teplo), 3x lůžka v zahradní chatičce (dodělali jsme okno na větrání) - pro opilce, děti nebo hlasitě chrápající...

Chata King
Hodnocení :

Chata King "3" není sice tak komfortní, jako naše 2 zbylé penzionky, ale poskytuje klid, standart a věříme, že si u nás odpočinete, naberete sílu a vyčistíte si hlavu...

Chata King

Pokud Vám není něco jasné, ptejte se nás, i cestovky...

Chata King
Chata King
Chata King
Chata King
Chata King
Chata King
Chata King
Chata King