Penzion King, Novohradské horyTipy na výlet

Akce a slavnosti:


Akce a slavnosti:
Dřevorubecké slavnosti Stihl Timbersport

Sobota 15.7.2017 od 13h. na parkovišti Hojná Voda.

Každým rokem v letních prázdninách k nám dorazí vicemistr světa v Stihl Timbersportu Martin Komárek s jeho týmem, celodenní soutěže, kterých se mohou zúčastnit i diváci, každoročně vyvrcholí exhibicí našich profíků...vstupné vžy zdarma, občestvení, řemesla a večerní zábava s "živou" kapelou nechybí...myslím, že to stojí za to !!! Akci pořádá obec, za podpory sponzorů, i my se na této exhibici malinko podílíme. Místo konání - parkoviště a točna na Hojné Vodě.

Akce a slavnosti:
Hojnovodské slavnosti

Každým rokem v říjnu se konají hojnovodské slavnosti, celodenní akce, soutěže,řemesla, hudba, kostými, jarmark, občerstvení...vstupné vžy zdarma...myslím, že to stojí za to !!! Akci pořádá pan Nedvěd a spol. Místo konání - parkoviště a točna na Hojné Vodě.

Akce a slavnosti:
Borůvkobraní

Každým rokem v letních prázdninách probíhá celý víkend borovanské borůvkobraní, soutěže, hudba, jarmark, obžerství...Místo konání - Borovany, které to i celé pořádají. Bezva akce !!! Vstupné 50 - 100 kč.

8.-9.7.2017 v Borovanech.

Akce a slavnosti:
Sýpka Horní Stropnice

Muzeum Novohradských hor - tvůrčí dílny a divadelní představení pro děti každou prázdninovou sobotu. Živé soboty, pečení chleba, zábavná expozice, více na www.sypka-stropnice.cz . Vstupné 35, 50, 70 kč.

Letos nově otevřeno i středy a patky o prázdninách.

Akce a slavnosti:
Zelnobraní

Každým rokem v září se koná zelnobraní ve Vidově na návsi soutěže, hudba, jarmark, obžerství, zábava, pouť

Akce a slavnosti:
Hojnovodská zlatá lyže

Každý rok v únoru se koná běžecký závod na lyžích na Hojné Vodě. Závodu se mohou zúčastnit Elite i amatéři všech věkových kategorií, klasickým stylem.

Akce a slavnosti:
Rodinné akce a meetingy

Využijte naše objekty nejen k rodinným, ale i  k firemním setkáním nebo školením, popř. víkendovým akcím. 

Akce a slavnosti:
Celoroční soustředění:

Pořádáme na našich penzionech celoroční soustředí pro malé i velké tenisty, hokejisty a lidi, kteří se chtějí hýbat, udržet v kondici nebo zlepšovat. Formou zábavy a her. Více info na tel. Václav Král 608822611 nebo Michal Uhlík 774998295

Terminy: 4.-7.10.2017 5-12let

2.-5.11.2017 pro všechny 

18.-21.4.2017 5-14let 

a stačí dat do kupy 6-25 osob a jedeme...

Akce a slavnosti: